Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Поліцейськими викрито у Луцьку підпільне виробництво побутової хімії відомих брендів (Фото-Відео)

Західна Україна

Поліцейськими викрито у Луцьку підпільне виробництво побутової хімії відомих брендів (Фото-Відео)

Поліцейськими викрито у Луцьку підпільне виробництво побутової хімії відомих брендів. На гарячу лінію кіберполіції протягом 2015 — 2016 років надходила велика кількість звернень щодо необхідності припинення дільності Інтернет- магазинів, через які здійснюється реалізація побутової хімії, яка є фальсифікатом та використання якої призводить до алергії та хімічних опіків шкіри.

У зв’язку з цим, кіберполіцією спільно з правовласниками було здійснено моніторинг різноманітних ресурсів та форумів мережі Інтернет та як результат встановлено осіб, які займалися виготовленням та реалізацією у всі регіони держави підробної фальсифікованої побутової хімії торгових марок: «Ariel», «Tide», «Head&Shoulders», «Fairy» та «Vanish».

Поліцейськими викрито у Луцьку підпільне виробництво побутової хімії відомих брендів. Тому, за фактом незаконного використання знаків для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару слідчим підрозділом поліції в Рівненській області було відкрито кримінальне провадження за ст. 229 Кримінального Кодексу України, у рамках якого були встановлені особи, причетні до організації вказаного злочинного промислу, робітники, які займалися фасуванням контрафакту, а також замовників, що в подальшому реалізували підробку громадянам.

28 квітня працівниками кіберполіції, спільно з органами слідства та прокуратури проведено обшуки на території Рівненської та Волинської областей у виробничих приміщеннях, автомобілях та помешканнях зловмисників. Як результат – вилучено близько 40 тонн підроблених товарів, інгредієнтів для їх виробництва, порожню тару для пакування, механічні пристрої для виготовлення та фасування, поліграфію, комп’ютерну техніку, на якій проводився облік товарів, банківські картки, призначені для проведення розрахунків за продукцію, первинну бухгалтерську документацію та чорнові записи. Загальна вартість вилученої продукції становить понад мільйон гривень.

Поліцейськими викрито у Луцьку підпільне виробництво побутової хімії відомих брендів. Зразки вилучених товарів направлені на експертизу щодо встановлення їх походження та нарахування суми збитків. Двом 28-ми, 29-річним волинянам, організаторам незаконного бізнесу загрожує відповідальність у виді штрафу від десяти тисяч до п’ятнадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Крім того, за незаконне використання торгового знаку «Procter & Gamble», компанія вимагатиме виплатити їй понад мільйон гривень.

Джерело: Кіберполіція України

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top