Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Олег Шутов покинув НК Верес самостійно – Олексій Хахльов

Рівненський ВЕРЕС на три голи переграв сьогоднішнього суперника
Головне зображення ілюстративне

Новини

Олег Шутов покинув НК Верес самостійно – Олексій Хахльов

Олег Шутов покинув НК Верес. Півзахисник, за словами президента клубу, вирішив покинути команду через сімейні обставини. Про це стало відомо зі  сторінки президента клубу у Facebook.

Олег Шутов покинув НК Верес достроково і з початку лютого офіційно перестав бути гравцем клубу. Як стверджує президент народного клубу Верес О. Хахльов, бажання футболіста кинути команду вичвилося сильнішим, ніж вмовляння залишитися в команді. Як стверджує футбольний функціонер Рівненщини та колишній кандидат у нардепи, він особисто тричі зустрічався з півзахисником, пропонуючи покращення умов перебування в клубі.

Про те, що перспективний гравець нападу відродженого Рівненського Вереса вийшов з лав клубу, стало відомо 8 лютого. Футболіст подякував за проведений в клубі час та, посилаючись на сімейні обставини, заявив, що сам попросив про розірвання договору.

Варто зазначити, що в контракті Шутова передбачалась співпраця із Вересом на 1 рік. За останні пів року відродження клубу Олег устиг 13 разів вийти на поле в складі команди, а також забив один гол.

Нагадаємо, що це вже не перша втрата клубу у першому за багато років сезоні. Раніше команду покинув головний тренер Олег Лутков теж нібито через сімейні обставини.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх