Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Голову Рівнеоблради хочуть відправити у відставку, Рівненська обласна рада працює без голови
  Головне зображення ілюстративне

  Політика

  Перший національний пожартував над головами Рівнеоблради

  Перший національний назвав Ковальчука державним виконавцем, Корнійчука – юристом облради. А колишній нардеп Юрій Благодир просто змінив обличчя і партію.

  Перший національний канал випустив 14 квітня сюжет про ситуацію в обласній раді навколо судового рішення про поновлення Володимира Ковальчука на посаді голови обласної ради, в якому неправильно вказав у титрах імена та посади відзнятих учасників суперечки щодо легітимності голови облради.

  Нагадаємо, що нещодавно Володимиру Ковальчуку висловили недовіру в обласній раді та змістили його з посади голови, а на вакантне місце призначили Олександра Корнійчука. Ковальчука підтримали однопартійці – нардепи з РПЛ, а потім він звернувся до суду, який своїм рішенням поновив його на посаді, але забув скасувати рішення про призначення Корнійчука. Представник БПП не спішить покидати кабінет і чекає роз’яснень судді Андрія Сала.

  В сюжеті Першого національного і без того абсурдна ситуація взагалі перетворилася на головоломку для будь-кого мало знайомого з реальними обставинами справи. Слідом за судом, який “пожартував”, давши області двох голів облради, Перший канал ще й “перейменував” їх.

  Таким чином Володимира Ковальчука підписали як державного виконавця Івана Кошкиря, голова облради Корнійчук став її юристом Богданом Гречком, а іменем колишнього нардепа, теперішнього депутата облради від БПП Юрія Благодира підписали активіста радикальної партії, який прийшов підтримати свого колегу Ковальчука.

  Сподіваємося, що такий своєрідний гумор не завадить судді нарешті пояснити своє рішення, а обласні депутати Рівного врешті розберуться в ситуації.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх