Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Пересувний зоопарк помирає від голоду на Рівненщині

пересувний зоопарк помирає від голоду, Дубровиця, Рівненщина
Головне зображення ілюстративне

Новини

Пересувний зоопарк помирає від голоду на Рівненщині

Пересувний зоопарк помирає від голоду – про це повідомили мешканці Рівненщини. У селищі Дубровиця власник покинув голодних звірів напризволяще.

Пересувний зоопарк помирає від голоду, оскільки власник тварин з невідомих причин зник. Залишені без нагляду звірі в клітках почали помирати від голоду.

Деякі місцеві підгодовували тварин. Проте трьом тваринам не вдалося допомогти. Лама, кабан і в’єтнамська свинка загинули. Місцеві жителі звернулися до правоохоронців та до журналістів.

Наразі по факту жорстокого поводження з тваринами відкрито кримінальне провадження. Власника тварин розшукують. За попередніми даними, він міг відбути до Росії. За словами місцевих, охоронець, що мав доглядати за тваринами, теж зник.

Очевидно, власник пересувного зоопарку не залишив для охоронця жодних інструкцій по догляду за тваринами та корму. Ймовірно, охоронець втік, коли зрозумів, що за роботу йому не заплатять, а за померлих тварин доведеться комусь відповідати.

Поки що за тварин взялися місцеві чиновники. Місцева влада вирішить, як зберегти життя тим з них, хто ще здатен відновитися, адже велика кількість тварин перебуває на межі остаточного виснаження. Існує ризик втратити їх.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх