Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Палаючий вогнем понеділок. Дайджест дня – 10 лютого.

Дайджест дня

Західна Україна

Палаючий вогнем понеділок. Дайджест дня – 10 лютого.

Дайджест дняНовин як завжди багато, але є новини які впливають на процес повалення тоталітарної системи в Україні. Є активісти в нашій країні, які творять її нову історію. Про них варто знати та їм допомагати. Kolona.net пропонує дайджест новин цього понеділка.

Рівненщина перестала бути спокійною областю. Неймовірно, але підпали авто активістам Євромайдану докотилися і до Рівного. Сьогодні, 10 лютого, в 5:30 ранку спалили авто одному з лідерів ВО “Майдан” Олексію Хахльову.

3brsiJBN0OY

Читати повний матеріал: Рівненським майданівцям палять автомобілі

Правий Сектор у Івано-Франківську вже обвіяний різними чутками, що ніби там дуже молоді, часом зовсім малі хлопці, котрі відзначаються хамським поводженням та часом неадекватною поведінкою. Насправді це зовсім не так. Це організовані загони, котрі в разі в разі потреби готові покласти життя за майбутнє України.

Дайджест дня

Читати повний матеріал: Правий Сектор в Івано-Франківську знайшов підтримку у громаді

У Луцьку у неділю відбулося ювілейне десяте «Народне віче». Традиційно воно відбувалося на театральній площі міста. Спочатку тут зібралося близько тисячі людей. Захід був присвячений новому голові Волинської облдержадміністрації Олександрові Башкаленку. Лідеру луцького Євромайдану говорили про необхідність відправлення його у відставку, і ця ідея знаходила підтримку у пересічних учасників віча. Після нього мала відбутися хода центральними магістралями міста до міського РАЦСу, на площі перед яким планується встановити пам’ятник провіднику УПА Степанові Бандері. Проте у ході мирного проведення акції раптово розгорівся конфлікт. Далі відео…

Читати повний матеріал:  У Луцьку міліція йшла через “живий” коридор ганьби
До голови Львівської облради Петра Колодія звернулися активісти Майдану Львівщини з вимогою поставити на голосування питання про недовіру голові Львівської ОДА Олегові Салу. Тепер, кажуть вони, депутати мають всі законні підстави для цього.
Читати повний матеріал: Львівський Євромайдан хоче позбутись голови облради

Сьогодні активісти Тернопільсього Євромайдану відвідали кабінети обласної державної адміністрації. При цьому побачили, як окремі працівники ОДА вибігали із чужих кабінетів і стрімголов бігли в свої, деякі працівники адміністрації закривалися, були кабінети, у яких тривалий час взагалі нікого не було – їх  господарі залишали своє робоче місце напризволяще.

Дайджест дня

Читати повний матеріал: Обхід кабінетів Тернопольської облдержадміністрації влаштували сьогодні активісти Євромайдану

Закарпатські автомайданівці пікетували оздоровчий комплекс МВС “Шаян” у селі Шаян Хустського району, де відпочивають високопоставлені міліцейські чини. Про це повідомив активіст «УДАРу» на Рахівщині Юрій Червак, передає прес-служба партії.

Читати повний матеріал: Закарпатський Автомайдан пікетував мінтівський оздоровчий комплекс

Чекаємо хороших новин та перемоги революції.
Kolona.net
Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top