Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

На Волині чекають на нового губернатора

Луцьк

На Волині чекають на нового губернатора

Волинь вже з понеділка отримає нового губернатора. 17 липня Кабінет Міністрів України затвердив кандидатуру Володимира Гунчика (на фото).
Повідомляє на своїй сторінці у Facebook заступник голови Волинської обласної ради Ігор Гузь.
“Чекаємо офіційного повідомлення на сайті Президента України та представлення нового керманича”, – пише Гузь.
На переконання Ігоря Гузя, революція повинна тривати, адже “тіньовим кардиналом “нової влади” хоче стати Борис Клімчук та вся його братія регіоналів”.
“Я не буду захищати тих, хто сів у кабінеті на Київському майдані чотири місяців тому, а це переважно члени Батьківщини та Свободи. Багато було ляпів, багато помилок, неефективності та незлагодженості. Очевидно для більшості волинян нічого суттєвого не змінилося. В принципі як і для більшості українців”, – констатує посадовець.
Але, за словами Гузя, це абсолютно не означає, що область потребує відновлення системи влади Клімчука, відкатів, поборів, хабарництва та тиску та політичних супротивників. Приходу у владні кабінети тих, хто вчора був у перших лавах Партії регіонів, а вже сьогодні готовий присягнути новообраному Президенту.
“Чи ковтнемо ми це? Чи будемо чинити опір і не дамо повернутися “колишнім”? Чи просто будемо байдуже спостерігати стаючи співучасниками повзучої контреволюції? Все залежить від нас, від кожного з нас… Далі буде”, – резюмує Гузь.
www.goodportal.com.ua/
Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top