Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Open Space та Простір – два заходи в один день

Головне зображення ілюстративне

Культура

Open Space та Простір – два заходи в один день

Open Space та Простір проводитимуть в суботу, 2 квітня, два заходи для креативних рівнян. Зміни в графіку заходів зроблені для зручності бажаючих прийти на обидва з них.

Організатори із Open Space та Простір змінили графіки своїх заходів, аби бажаючі прийти могли відвідати обидва заходи.

Організатори із Open Space та Простір змінили графіки своїх заходів, аби бажаючі прийти могли відвідати обидва заходи

Нещодавно повідомлялося, що Open Space Рівне інноваційне запускається в цю суботу, і організатори із ГО Центр Інновацій планували проводити пілотний захід, фасилітатором якого буде Кевін Блоссфелд, волонтер корпусу Миру, із 10:00 до 16:00.

У свою чергу в цей же день Платформа взаємодії Простір проводитиме Форум культурних ініціатив 2.0 Креативна економіка – уже другий тематичний захід, де будуть представлені проекти, які мають безпосереднє відношення до сучасного сьогодні тренду креативної економіки, під назвою MADE IN RIVNE.

З огляду на те, що з’явилася велика кількість бажаючих прийти на обидва заходи, організатори домовилися про зміни в графіках заходів. Таким чином усі креативні рівняни зможуть відвідати Open Space в БЦ Манхеттен о 10:00, а відразу після нього завітати о 14:00 до актової зали НУВГП (1 корпус), щоб познайомитися із сучаними Рівненськими брендами.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх