Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  На Волині може з'явитися нова школа: оголошено тендер
  Головне зображення ілюстративне

  Гроші

  Олександр Понікарчик годував школярів Луцька поганим м’ясом

  Олександр Понікарчик, підприємець із Луцька, постачав у школи міста неякісне м’ясо. Принаймні, так стверджує один із місцевих депутатів Ігор Поліщук.

  Як повідомило видання “Волинська правда”, Олександр Понікарчик був перевірений кількома відповідальними органами. Посилаючись на депутата Поліщука видання вказує, що підприємця перевіряли СБУ та МВС, а також представники Держлабораторії ветмедицини.

  Як заявляє міський обранець, в ході перевірки вказані служби проінспектували м’ясо в 25 закладах, де навчаються діти. Перевірка продуктів дала неочікуваний результат. Як стверджує депутат, аж 19 із 25 освітніх дитячих закладів отримували замість якісних сортів м’яса менш якісні. Крім того з’ясувалося, що жиру в складі перевіреного м’яса було забагато – показники жирності перевищили допустиму для вживання в їжу норму.

  Відомо, що неодноразово на безвідповідального підприємця скаржилися до управління освіти міста. Проте на вимоги не підпускати “м’ясника” до тендерів на постачання харчових продуктів в заклади навчання адекватних реакцій не було. Зокрема, начальник управління Олег Гребенюк (на фото) посилався на перевірки АмКУ та Контрольно-ревізійного управління, вказуючи на відсутність будь-яких порушень в діяльності підприємця та тендерного комітету. Головний освітянин міста також згадав і про судову постанову, в якій суд за поданням тендерного комітету під час проведення конкурсних торгів не помітив жодних порушень.

  Якими будуть подальші дії депутата Луцькради та правоохоронців – наразі невідомо. Тим часом Олександр Понікарчик продовжує постачати м’ясо сумнівної якості в школи Луцька.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх