Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Окуляри – це вже не необхідність, а стильний атрибут. Головне – підібрати свою оправу

Мода

Окуляри – це вже не необхідність, а стильний атрибут. Головне – підібрати свою оправу

Окуляри стали класичної деталлю образу будь-якої модниці. Ця річ здатна перетворити обличчя в одну мить і зробити образ цікавим. Звичайно, якщо оправа підібрана вірно, що, на жаль, зустрінеш не так часто … Не всі знають, як важливо дотримуватися відповідність оправи окулярів і форми обличчя. Ці рекомендації врятують тебе від покупки окулярів, які тобі не пасуватимуть.  Сонячні, з прозорим склом, ретро, метелики, хамелеони.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН – ТАБЛОЇД

Визнач свою форму обличчя, уважно вивчи особливості розташування очей. Знаючи форму, потрібну оправу знайти дуже легко! Стеж за тим, щоб окуляри були пропорційні рисам твого обличчя.

Окуляри

фото: takprosto

1. Овал
Вибирай “додаткові очі”, які не приховують брови. Ідеальний варіант – коли оправа повторює форму брів. Окуляри-метелики, прямокутник або у формі котячого ока пасують для овального обличчя. Ширина оправи повинна бути трохи більше самої широкої частини обличчя.
2. Коло
Окуляри з гострими кутами допоможуть витягнути кругле обличчя і зробити акцент на очах. Квадратні окуляри, окуляри зі скошеними кутами, прямокутної форми зроблять власника інтелігентним і загадковим. Якщо у тебе кругле обличчя, забудь назавжди про оправи круглої форми. Пам’ятай: кольорові лінзи та прозорі дужки збільшують відстань між очима і правильно розставляють акценти.
3. Квадрат
Видана вперед щелепа, випирають кістки на  лобі – характерні ознаки людини з облищщям квадратної форми. Круглі і овальні окуляри темних насичених кольорів згладять нерівності квадратного обличчя, зроблять погляд відкритим. Хороший варіант – окуляри-авіатори.
4. Трикутник (серце)
Завужене до низу обличчя потрібно врівноважити помітною і досить широкою оправою. Підійдуть окуляри-метелики і котячий аксесуар. Спробуй приміряти окуляри зовсім без оправи або з тонким обідком. Практично непомітна оправа приглушених кольорів підкреслить ніжні риси  обличчя.

Окуляри

фото: takprosto.cc

5. Ромб
Така форма обличчя зустрічається надзвичайно рідко – вузькі лінії очей і щелепи контрастують з широкими вилицями. Щоб привернути увагу до очей, потрібні окуляри з важкої верхньою частиною оправи, а також такі, в яких оправа тільки зверху.

Різноманітність оправ залишає простір для фантазії. За допомогою окулярів можна стати зовсім іншою людиною – нова оправа змінює загальне враження, так що не дивуйся, що в одних окулярах тобі щастить, а в інших – постійно щось йде не так. Вибирай вдалі окуляри, які підкреслюють твої достоїнства, і відчувай себе впевнено.

Сайт громадської журналістики

Відкрити матеріал
Читайте також:
Прокоментувати

Рекомендації


Вверх