Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Одеських заворушників звільнили за рішенням міліції – прокуратура

Одеських заворушників звільнили за рішенням міліції - прокуратура

Новини

Одеських заворушників звільнили за рішенням міліції – прокуратура

Одеських заворушників звільнили за рішенням міліції – прокуратура.

Прокуратура Одеської області спростовує інформацію про ухвалення рішення щодо звільнення затриманих раніше учасників масових заворушень в Одесі і запевняє, що відповідне рішення ухвалили в міліції.

Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому на сайті прокуратури.

“Прокуратура області спростовує вищевказану інформацію (про причетність до звільнення учасників заворушень – Радіосвобода) та повідомляє, що рішення про звільнення затриманих осіб ухвалювалося безпосередньо керівництвом органів внутрішніх справ області без будь-якого погодження з органами прокуратури та після відвертого ігнорування працівниками міліції виконання своїх службових обов’язків, передбачених законом України “Про міліцію”, – зазначили у відомстві.

Одеських заворушників звільнили за рішенням міліції – прокуратура. У прокуратурі повідомили, що відкрили кримінальне провадження за фактом неналежного виконання працівниками головного управління МВС України в Одеській області своїх службових обов’язків з охорони громадського порядку та за статтею 365 Кримінального кодексу України за фактом перевищення ними своїх службових обов’язків.

Раніше у неділю міліція відпустила 67 затриманих раніше учасників масових заворушень в Одесі, мотивуючи такі дії рішенням прокуратури.

Джерелоradiosvoboda.org

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top