Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Обхід кабінетів Тернопольської облдержадміністрації влаштували сьогодні активісти Євромайдану

Західна Україна

Обхід кабінетів Тернопольської облдержадміністрації влаштували сьогодні активісти Євромайдану

При цьому побачили, як окремі працівники ОДА вибігали із чужих кабінетів і стрімголов бігли в свої, деякі працівники адміністрації закривалися, були кабінети, у яких тривалий час взагалі нікого не було – їх  господарі залишали своє робоче місце напризволяще.

А кабінет голови ОДА Валентина Хоптяна пустує вже з 23 січня. Закритий він був і сьогодні. За час відсутності голови області люди замінили табличку на дверях – замість посади, імені й прізвища голови ОДА написано «Тільки не ZEK!».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Рівненським майданівцям палять автомобілі

Поруч сидить пані Надія з донькою, вони ночують під кабінетом Валентина Хоптяна з 23 січня.

«Ми вже тут більше двох тижнів. Валентиан Хопятна не бачили», – каже пані Надія. Учора вона із іншими активістами відсвяткувала в стінах ОДА свій день народження.

Не застали на робочому місці активісти і заступника голови Петра Гоча.

Загалом, не було на роботі людей у 9-ти кабінетах. Всі люди з інших кабінетів сказали на камеру, що їм ніхто не перешкоджає потрапити на робоче місце і не заважає працювати. Ці дані планують представити в апеляційному суді, оскільки активісти вважають судове рішення про необхідність звільнити приміщення ОДА неаргументованим.

Також активісти Штабу подали запити керівництву ОДА щодо табелю робочого часу, щоб побачити,  кого і коли не було на робочому місці і на якій підставі.

Джерело: 7 Днів
Відкрити матеріал
Коментарі

Рекомендації

Загрузка...
Вверх