При цьому побачили, як окремі працівники ОДА вибігали із чужих кабінетів і стрімголов бігли в свої, деякі працівники адміністрації закривалися, були кабінети, у яких тривалий час взагалі нікого не було – їх  господарі залишали своє робоче місце напризволяще.

А кабінет голови ОДА Валентина Хоптяна пустує вже з 23 січня. Закритий він був і сьогодні. За час відсутності голови області люди замінили табличку на дверях – замість посади, імені й прізвища голови ОДА написано «Тільки не ZEK!».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Рівненським майданівцям палять автомобілі

Поруч сидить пані Надія з донькою, вони ночують під кабінетом Валентина Хоптяна з 23 січня.

«Ми вже тут більше двох тижнів. Валентиан Хопятна не бачили», – каже пані Надія. Учора вона із іншими активістами відсвяткувала в стінах ОДА свій день народження.

Не застали на робочому місці активісти і заступника голови Петра Гоча.

Загалом, не було на роботі людей у 9-ти кабінетах. Всі люди з інших кабінетів сказали на камеру, що їм ніхто не перешкоджає потрапити на робоче місце і не заважає працювати. Ці дані планують представити в апеляційному суді, оскільки активісти вважають судове рішення про необхідність звільнити приміщення ОДА неаргументованим.

Також активісти Штабу подали запити керівництву ОДА щодо табелю робочого часу, щоб побачити,  кого і коли не було на робочому місці і на якій підставі.

Джерело: 7 Днів

Автор: Сайт громадської журналістики