Колона – Cайт громадської журналістики

Облради Західної України потрапили до рейтингу абсурдних рішень

Волинська обласна рада

Чотири облради Західної України потрапили до ТОП-10 рейтингу абсурдних рішень згідно рейтингу КВУ.

За підрахунками КВУ з жовтня 2015 року, а саме тоді до обласних рад обрали депутатів, було прийнято понад 200 рішень які не входять до повноважень обласних рад, а деякі явно вирізняються своєю абсурдністю.

Облради Західної України теж є у цьому рейтингу, а Івано-Франківська обласна рада потрапила в рейтинг взагалі двічі. Так всеукраїнська громадська організація згадала в своєму рейтингу рішення обласної ради Івано-Франківська №648-18/2017, щодо регулювання питання трансплантації органів людині. Інше рішення Івано-Франківської облради №389-12/2016, у якому йшлося про інспірування антиукраїнських настроїв у польському суспільстві.

У рейтингу згадано і рішення Львівської обласної ради №512, 2017 р., щодо повернення графи «національність» у державні реєстраційні документи.

Волинська обласна рада приймала рішення №10/71 від 02.02.17, щодо звільнення з посади голови Нацбанку Валерії Гонтаревої.

Усі згадані рішення були підтриманими депутатами цих рад та передані Президенту, Верховній Раді та Кабміну.

Також КВУ визначили обласні ради, які приймали найбільше піар-рішень. Так, депутати Львівської обласної ради проголосували за 34 піар-рішень, Івано-Франківська облрада – 25, Тернопільська – 23 піар-рішення. Це пояснюється тим, що в облрадах сильні позиції опозиційних партій.

Exit mobile version