Як вийти заміж - покрокова інструкціяЯкщо говорити про те, що дівчина повинна зробити для того, щоб привабити чоловіка, то для початку вона повинна усвідомити, що у неї вже є до чого вона буде прагнути. Ми підготували покрокову інструкцію, яка не тільки допоможе жінці зрозуміти, чого вона хоче, але і стане мотивацією для подальших активних дій.

Крок 1. Уявляємо чоловіка, з яким ви хочете зв’язати свій шлюб. Не полінуйтеся присвятити цьому заняттю більше десяти хвилин, адже це дуже важливий момент, яким нехтують багато жінок. Отже, продумайте, як він повинен виглядати, яка у нього повинна бути професія, як він одягається і розмовляє.

Крок 2. Тепер, коли ми подумки намалювали портрет ідеального чоловіка, приступаємо до створення образу його ідеальної дружини. Гарненько подумайте, яка жінка потрібна такому чоловікові, які цінності і переконання вона має, як доглядає за собою і як поводиться на публіці.

Крок 3. Прийшов час подумати, де може проводити час ваш ідеальний чоловік. В які заклади він ходить, яким спортом займається, як організовує своє дозвілля і де працює. Подумайте, чи є у вас точки дотику.

На даний момент в інтернеті стрімко розвиваються онлайн-казино, а провідним у цій галузі портал Вулкан. Перейшовши за посиланням http://k.vulkanidze.com/igrovoj-zal/ можна заробляти кошти не виходячи з дому, при цьому присвятивши свій час улюбленому занятті – грати в азартні ігри. Все що потрібно зробити це зареєструватися на сайті та грати в улюблені ігри.

Крок 4. А тепер розумову роботу доведеться перенести на інший рівень. Подивіться, чого саме вам не вистачає, щоб відповідати образу жінки ідеального чоловіка. Можна почати з недоліків фігури, відсутність щоденного макіяжу і інших пунктів, які потрібно виправляти прямо зараз.

Крок 5 (запасний). Якщо у вас вже є такий чоловік, ось тільки заміж він не кличе, подумайте, чого йому не вистачає, який шлюб йому потрібний. Не бійтеся змінюватися і ставити перед собою мету стати кращою абсолютно в усьому. Якщо ви не відчуваєте, що чоловік цінує ваші старання і все так же не збирається одружуватися, не витрачайте на нього свої сили. Краще вчасно почати будувати відносини з кимось іншим, ніж даремно витратити свій час і опинитися ні з чим.

Як це працює? Ви навіть не можете уявити, яку силу має візуалізація для досягнення вашої мети. По-перше, ви чітко починаєте розуміти, чого хочете, усуваючи абстрактно-невизначені думки про заміжжя. По-друге, для прикладу, качаючи прес в спортзалі у вас більше шансів зустріти ідеального чоловіка, ніж сидячи на дивані, зітхаючи від несправедливості життя.

Автор: KOLONA