Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Наскільки добре рівненські школярі знають рідну мову?

Рівне

Наскільки добре рівненські школярі знають рідну мову?

Наскільки добре рівненські школярі знають рідну мову? Про це дізнаємося вже сьогодні за результатами цьогорічного ЗНО.

19 травня о 14.00 в приміщенні Рівненського інституту післядипломної педагогічної освіти буде проведена прес-конференція  на тему «Короткі підсумки зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури у 2015 році та підготовка до основної сесії ЗНО».

На конференції слово буде надано Ользі Янушевич, заступнику директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти та Святославу Сидоруку, начальнику відділу управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Прес-конференція відбудеться за адресою: м. Рівне, вул. В.Чорновола 74, ауд.№2.

Про це повідомили з управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Наскільки добре рівненські школярі знають рідну мову?

Нагадаємо, що цьогоріч три завдання в тесті з української мови і літератури отримали незадовільні психометричні характеристики. На думку експертів, це зумовлено тим, що учасники оцінювання не були готові до виконання подібних завдань, хоч вони й повністю відповідали вимогам державних стандартів і програмі ЗНО.

Задля забезпечення справедливості всім учасникам буде зараховано однакову кількість балів за ці завдання. Таке рішення не впливатиме на місце абітурієнта в кінцевому рейтингу, адже застосовується до всіх учасників.

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top