Наскільки добре рівненські школярі знають рідну мову? Про це дізнаємося вже сьогодні за результатами цьогорічного ЗНО.

19 травня о 14.00 в приміщенні Рівненського інституту післядипломної педагогічної освіти буде проведена прес-конференція  на тему «Короткі підсумки зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури у 2015 році та підготовка до основної сесії ЗНО».

На конференції слово буде надано Ользі Янушевич, заступнику директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти та Святославу Сидоруку, начальнику відділу управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Прес-конференція відбудеться за адресою: м. Рівне, вул. В.Чорновола 74, ауд.№2.

Про це повідомили з управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Наскільки добре рівненські школярі знають рідну мову?

Нагадаємо, що цьогоріч три завдання в тесті з української мови і літератури отримали незадовільні психометричні характеристики. На думку експертів, це зумовлено тим, що учасники оцінювання не були готові до виконання подібних завдань, хоч вони й повністю відповідали вимогам державних стандартів і програмі ЗНО.

Задля забезпечення справедливості всім учасникам буде зараховано однакову кількість балів за ці завдання. Таке рішення не впливатиме на місце абітурієнта в кінцевому рейтингу, адже застосовується до всіх учасників.

Автор: Примак Віталій