Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Народний депутат від Тернопільщини не виконав жодної своєї обіцянки

Тарас Пастух
Фото з сайту Самопоміч

Західна Україна

Народний депутат від Тернопільщини не виконав жодної своєї обіцянки

У п’ятницю 13 липня Верховна Рада України завершила 8-му сесію та відправилася на канікули, про те серед народних обранців є такі, що не виконали ні однієї своєї обіцянки. Серед таких і депутат-мажоритарник з Тернопільської області Тарас Пастух. Про це пише Сайт громадської журналістики Колона.

Всього у ВРУ є 16 депутатів котрі не виконали жодної обіцянки. Про це повідомляє портал Слово і діло.

Всього на рахунку Тараса Пастуха 9 обіцянок, з них дві вважаються повністю проваленими, ще 7 обіцянок вважаються такими, що знаходяться у процесі виконання.

Пастух провалив обіцянку, що стосувалася проведення особистого регулярного прийому громадян та домогтися впровадження податку на розкіш.

Обіцянки які Тарас Пастух може ще втілити в життя: побудувати сміттєпереробний завод у Тернополі, домогтися проведення всеохоплюючої люстрації, залучати інвестиції в економіку Тернополя, домогтися щоб були впроваджені програми екологічної безпеки життя, програми здорового способу життя та здоров’я нації, сприяти модернізації армії та створенню системи оборони за зразком Швейцарії та домогтися переходу до адресної системи соціального захисту.

Нагадаємо, що ми писали про те як мажоритарники Тернопільщини виконують свої обіцянки.

На інфографіці можна побачити усіх народних депутатів котрі не виконали жодної своєї обіцянки:

Закарпатський мажоритарник не виконав жодної своєї обіцянки Павло БалогаВверх