Наші контакти

Колона – Cайт громадської журналістики

у Рівному

Новини

Народне віче у Рівному – події у Києві підняли рівнян на МАЙДАН

Близько тисячі рівнян прийшли на Народне віче у Рівному на головну площу міста. В День соборності України, в десятиградусний мороз люди вкотре довели, що не будуть миритися з діями влади.

На сцену виходили мешканці міста та говорили про те, що не хочуть жити в державі, де б’ють, калічать та вбивають дітей. Бабусі зі сльозами на очах викрикували «Слава Україні!» та молились за долю українців.

На сцену вийшов пастор Сергій Терентьєв та прочитав молитву.

– Я знаю одну істину – всяке зло буде покаране. Я хочу разом з вами звернутись до Бога та помолитись за сім’ї тих, хто сьогодні постраждав, та за всіх, хто на Майдані. Давайте помолимось за тих, хто бореться за правду, адже ми з вами за правду.

Після молитви активісти Євромайдану  у Рівному повідомили зі сцени, що біля воєнної частини внутрішніх військ знаходяться активісти, проте їх дуже мало і потрібна підмога.

Тим часом біля наметового містечка поставили нову палатку в якій проводиться збір коштів на підтримку Майдану та запис бажаючих поїхати на Київ.

Далі всі учасники Народного віче вирушили до обласного управління міліції у Рівному, аби запитати у правоохоронців про події, які відбуваються в державі. Близько тисячі рівнян серед яких і діти з батьками, і молодь і навіть люди похилого віку, вирушили до міліції по праву сторону проїжджої частини вулиці Соборна.

Біля міліції рівняни заспівали гімн та скандували : «Міліція з народом» і вимагали, аби до них вийшов начальник міліції та відповів на їх питання. Натомість до них вийшов начальник громадського порядку Олексій Лозян та ще кілька правоохоронців.

Рівняни намагались зайти у будівлю до правоохоронців, однак останні стали їм на заваді. Між протестувальниками та міліцією виникла штовханина. Не потрапивши до приміщення управління, рівняни повязали на гратах вікон та дверей чорні траурні стрічки.

Лише коли рівняни вирушили далі, до управління міліції підійшли начальник сектору зв’язків і з громадськістю Тамара Лисенко та заступник начальника УМВС Рівненської області Олег Берест.

Рівняни звернулись до правоохоронців та запитали їх, як вони особисто ставляться до подій у Києві, проте відповіді так і не отримали.

Частина рівнян вирушила до бази «Беркуту» у Рівному що знаходиться на вулиці Відінська, інша частина – до військової частини внутрішніх військ, де активісти заблокували всі виїзди та побудували барикади, аби не пустити військових до Києва. Після чого всі повернулись на майдан Незалежності.

На головній площі міста проводилась он-лайн трансляція подій у Києві. Проте через кілька хвилин повідомили про те, що барикади біля військової частини внутрішніх військ почали розбирати і частина людей знову вирушила на вулицю Степана Бандери у Рівному.

Джерело: Сайт чесних новин ВСЕ

Відкрити матеріал


Коментарі
03.05.2022
20.04.2022
29.03.2022
08.03.2022
21.09.2021
27.05.2021
23.05.2021
30.04.2021
29.04.2021
01.04.2021
29.03.2021
14.02.2021
26.01.2021
28.12.2020
Вверх