Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Наркопритон в рівненській квартирі

Новини

Наркопритон в рівненській квартирі

З початку року в Рівному було викрито та припинено діяльність восьми наркопритонів . Так нещодавно правоохоронці виявили , що 23 – річний рівнянин Сергій раніше судимий надавав власну квартиру по вул.Грушевська  для виготовлення та вживання психотропних речовин .  Чоловік перебував на обліку як наркозалежний .

Сергій зі своїми друзями 36-річним Віталієм та 24-річним Андрієм виготовляли  сильно діючий та високо токсичний наркотик дезоморфін ( більш відомий в народі як “крокодил” ) .  Саме там товариші й вживали наркотик .

– Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 317 (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України, — зазначив заступник начальника Рівненського МВ УМВС України в Рівненській області Олег Левко. — За такий злочин чинним законодавством передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років .

З квартири було вилучено наркотичні речовини , шприци і залишки наркотичних речовин .  Усе вилучене було передане на Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС.  Триває досудове слідство .

Рівненський МВ УМВС України
в Рівненській області

 

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top