Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Свободи

  Західна Україна

  Нардепи зі Свободи вибили заяву про звільнення у екс-регіонала

  Депутати від ВО “Свобода” змусили т. в. о. президента НТКУ Олександра Пантелеймонова написати заяву про звільнення.

  Це підтвердив сам Пантелеймонов в ефірі “Громадського ТБ”.
  Представники Свободи приїхали в НТКУ о 19.30 і мали з Пантелеймоновим, за його словами, довгу і настирливу розмову.

  Фото: О. Аронця

  Після неї тимчасового очільника “Першого національного” змусили написати заяву.
  Хоч він і заперечував це, але із відео Олександра Аронця видно, що народні депутати силою посадили Пантелеймонова і били його по обличчю та голові.

  Депутат від Свободи Ігор Мірошниченко називав керівника НТКУ “москалюкою” і звинувачував його постійній брехні на каналі під час Майдану.

  Потім близько 20 людей заштовхали Пантелеймонова у позашляховик і вивезли у невідомому напрямку.
  Ігор Мірошниченко в телефонній розмові пояснив, що це вчинено за критику Свободи на телеканалі “Перший національний”, який у цей час транслював “Громадське ТВ”.

  Українська правда

  Від ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ: Якщо керівник Правого сектору у Західному регіоні Олександр Музичко (Саша Білий) став поміркованіше висловлюватись і поводитись після обурення громадскості його методами, то тепер цим зайнялися нардепи. На жаль, вчергове підставляючи в інформаційному просторі свою країну.

  Оскільки за напад на прокурора проти Музичка Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження, то тепер, щоб бути послідовним, свободівський генпрокурор має відкрити таке ж провадження і щодо нардепів від Свободи.

  А ось, що думає журналіст-розслідувач Сергій Лещенко в своєму блозі.

  Партія Свобода кидає виклик Небесній сотні

  Останні тижні я десятки разів чув прізвище Ігор Кривецький. Як, а ви не чули про такого?

  Це цілий народний депутат від партії “Свобода”. Точніше, їх сірий кардинал. Бо він не ходить на ефіри. І не виступає з палкими промовами. Зате він дає гроші. А також ходить на наради та сідає поряд з Тягнибоком, коли нова влада ділить посади.

  Ще про Кривецького пишуть, що в нього було прізвисько “Пупс”. А один з керівників вже нового уряду в розмові з двома десятками журналістів підтвердив, що така людина дійсно значилася на оперативному обліку як член злочинного угрупування у Львівській області.

  Саме через Кривецького зараз проходять всі кадрові призначення по лінії “Свободи”. Зокрема, генеральний прокурор Олег Махніцький також має завдячувати йому посадою.

  Але тепер для Махніцького настав момент істини. Він служить закону чи політичному угрупуванню під назвою “Свобода”?

  Тому що у вівторок депутати від Свободи власноруч задокументували скоєння ними кримінального правопорушення. Ідеться про рукоприкладство депутата від Свободи Ігоря Мірошниченка по відношенню до в.о. керівника Національної телекомпанії Олександра Пантелеймовова з вимогою написати заяву про звільнення.

  Пан Пантелеймонов не гідний посади керівника Першого національного, оскільки відповідальний за багатомісячну цензуру в ім`я пропаганди Януковича на каналі платників податків. Але для його звільнення існує акт уряду, а не кулак Мірошниченка.

   

  Отже, маємо докази щонайменше “хуліганства”, хоча можна вимагати і порушення справи за статтею 171 Кримінального кодексу “Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів”.

  Нова влада зайшла в свої кабінети після кривавої різанини на Майдані. Тому їхні дії мають перебувати під значно серйознішим контролем, ніж влади “золотих батонів”.

  Те, що відбулося – це момент істини для генпрокурора Махніцького, від якого залежить порушення кримінального провадження проти народного депутата: ви служите народу чи політичній партії, яка делегувала вас на посаду?

  Те, що відбулося – це момент істини для депутатів Верховної Ради, від яких залежить позбавлення Мірошниченка депутатської недоторканості – ви готові до самоочищення чи діє принцип “кругової поруки”?

  Те, що відбулося – це момент істини для партії Свободи, від якої залежить чистка власних рядів: сталася помилка чи ви свідомо йшли на створення картинки для пропагандистських програм російського телебачення?

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   09.01.2024
   06.11.2023
   02.11.2023
   24.09.2023
   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   08.03.2022
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   01.04.2021
   Вверх