Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Нардепи з Рівненщини та Волині об`єдналися у «поліському» міжфракційному об`єднанні у ВР

Новини

Нардепи з Рівненщини та Волині об`єдналися у «поліському» міжфракційному об`єднанні у ВР

У Верховній Раді з`явилося міжфракційне депутатське об`єднання «За розвиток поліських територій». 

До складу об`єднання увійшло 19 депутатів. Очолив його волинський мільйонер Степан Івахів. Про це пише нардеп на своїй сторінці у Фейсбук.

«Сьогодні для українського Полісся дуже важливий день: вперше за всю історію незалежної України у Верховній Раді з’явилося міжфракційне депутатське об’єднання «За розвиток поліських територій». Про те, що має бути група депутатів, яка реально працюватиме для розвитку Полісся, я говорив ще до виборів. Навіть включив у свою передвиборчу програму відповідний пункт», – пише Степан Івахів.

«Полісся потребує особливої уваги від держави. Поліські землі специфічні. Вони не настільки родючі, як на сході чи півдні України, проте географічне розташування Полісся, його ліси та озера містять в собі великий економічний потенціал. Але, вкотре повторюю, що головний скарб цієї землі – добрі та працьовиті люди. Яким, втім, через територіальну специфіку важче, ніж іншим, добувати свій хліб. Впливає на це багато факторів: і низька родючість ґрунтів, і мала кількість земель, придатних для посіву, і відсутність промислових підприємств. Та попри все вони багато працюють та поповнюють бюджети всіх рівнів», – додає нардеп.

«Якщо держава інвестуватиме в розвиток Полісся, якщо стимулюватиме на законодавчому рівні розвиток поліського села – потенціал Полісся розкриється і держава матиме мільярди гривень прибутку у вигляді податків та відрахувань до пенсійного фонду. Зелений туризм, тваринництво, рибний промисел, гриби та ягоди, овочі та злаки, торф, залізничні вузли та логістичні центри, що єднатимуть Європу та Азію – ось яким має стати Полісся! А для цього потрібні спільні зусилля багатьох депутатів від різних фракцій. Саме тому сьогодні ми з колегами об’єдналися в міжфракційне депутатське об’єднання «За розвиток поліських територій», – пояснює народний обранець.

До складу міжфракційного об`єднання ввійшло 7 народних депутатів із Волині (Степан ІвахівІгор ЄремеєвСергій МартинякКатерина ВащукГригорій СмітюхАнатолій Вітів,Євген Мельник) та 5 депутатів із Рівненщини (Юрій БлагодирМикола Сорока, Микола КучерукЮрій Вознюк та Олег Осуховський).

Відкрити матеріал
Читайте також:
Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Вверх