Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Найбагатші депутати Луцької міської ради
  Головне зображення сайту Чесно

  Західна Україна

  Найбагатші депутати Луцької міської ради: ТОП-5

  Громадським рухом “Чесно” було визначено найбагатших депутатів Луцької міської ради згідно електронних декларації за 2016 рік. 

  У ТОП-5 найбагатших депутатів Луцької міської ради потрапили троє представників від БПП “Солідарніть” та по одному представнику від “УКРОПу” та “Батьківщини.

  Хто з депутатів Луцької міськради заощадив найбільше

  До списку найбагатших депутатів Луцької міської ради з найбільшим рівнем статків потрапили ті ж депутати, які згідно декларацій у 2016 році отримали найбільші доходи, виключенням став “укропівець” Балицький.

  Читайте також про те, скільки може коштувати публікування прихованої реклами – “джинси” у Волинських ЗМІ.

  Покровський, який представляє “Солідарність” основну частину своїх коштів зберігає на банківських рахунках та у готівці. Також депутат володіє корпоративними правами у розмірі кількох мільйонів. Загальна частина статків у декларації депутата становлять більше 69 мільйонів гривень.

  На другому місці представник БПП “Солідарність”  Петро Нестерук, який зберігає 8 мільйонів 656 тисяч гривень 59 гривень.

  “Укропівець” Сергій Балицький зберігає трохи більше 8 мільйонів гривень. Балицький є власником ТОВ “Вишків-Брук”, яка займається виготовленням бруківки. У коментарі журналістом Балицький розповів, що кошти, які він зазначив у декларації це кошти з підприємницької діяльності. За словами депутата ТОВ “Вишків-Брук” виник недавно, а раніше депутат, як і його батьки займався побутовою технікою,паралельно продаючи дитячі коляски.

  Четвертим у рейтингу найбільш заможних депутатів Луцької міської ради є представник  ВО “Батьківщина” – Валерій Бондарчук, який є власником фармацевтичних компаній.

  Замикає п’ятірку Євген Ткачук, який вказав в декларації 5 633 957 гривень заощаджень.

  Читайте: Що мають ректори університетів на Волині?

  Найбагатші депутати Луцької міської ради

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх