Колона – Cайт громадської журналістики

На зустріч з Порошенком на Волині людей звозили автобусами – ОПОРА

Петро Порошенко 15 січня побував з візитом у Волинській області де відвідав Луцьк, Рожище та Ківерці.

За даними громадської мережі ОПОРА до Луцька та Ківерців на зустріч до Президента людей звозили автобусами.

Зокрема спостерігачі ОПОРИ зафіксували централізований підвіз жителів області до околиць Луцька, а уже звідти вони невеликими групами діставалися на Театральний майдан до Свято-Троїцького собору. Також представникам громадської мережі вдалося зафіксувати на відео як мінімум дев’ять автобусів, що здійснювали перевезення людей у районні центри, після того як завершилися заходи у Луцьку.

Повідомляється, що невеликі групи по 5-10 людей з центру Луцька вирушали до не рейсових автобусів. Шість автобусів стояли на вулиці Набережній, на них були таблички  “Нерегулярні перевезення”, ще три знаходилися на іншій вулиці – Парковій.

Водіям автобусів задавали питання куди вони везуть людей, на що вони відповідали, що у міста Нововолинськ, Ковель та Горохів.

Автобуси з людьми були також зафіксовані у Ківерцях де зустріч з Петром Порошенком відбувалася у будинку культури. Людей привозили з навколишніх сіл та районів. Люди зазначали, що автобуси з Маневич, Дерного, Журавичів, Цумані та Луцька. На частині автобусів були відповідні таблички.

Відзначається також, що до будинку культури людей запускали за списками.

У громадській мережі зазначають, що під час візиту Президент говорив про церкві, економічні реформи, та робив прогнози на зміни в країні в майбутньому.

Уже після візиту Порошенка на сайтах органів місцевої влади з’явилися прес-релізи візиту, на деяких були навіть однакові новини.

Петро Порошенко, ще не є зареєстрованим кандидатом на майбутні вибори Президента України, тому в ОПОРІ зазначають, що виступи Порошенка з тезами про майбутнє країни мають ознаки дочасної агітаційної кампанії.

Нагадуємо, що в останній день 2018 року розпочався процес до майбутніх президентських виборів 2019 року. Сайт Колона писав про найважливіші дати виборів Президента 2019.

А також читайте про те, як потенційні кандидати у Президенти України працюють у ВРУ.

Exit mobile version