Колона – Cайт громадської журналістики

На Волині відмінили кулуарне призначення Кудрявцева і Тиводара

відмінили кулуарне призначення Кудрявцева і Тиводара

На Волині відмінили кулуарне призначення Кудрявцева і Тиводара. В результаті протесту, який влаштували волинські активісти, Волинськарада змушена була відмовитись від попереднього рішення і призначення скасували.

Відміна рішення пов’язана була з тим, що на сесійне засідання з’явились члени “Самооборони Волині”. Як написали місцеві видання, самооборонівцям вдалося домогтися відміни цього призначення сьогодні, 10 лютого.

Нагадаємо, Сергій Кудрявцев та Олександр Тиводар були обрані облрадою до складу комісії по відбору нової поліцейської служби.

В результаті протесту і скасування призначення процес подачі кандидатур продовжено на два тижні. Профільна комісія облради розгляне їх та вдруге подасть на голосування Волиньраді.

Члени “Самооборони” заявляють, що відмінене рішення несло всі ознаки зради інтересів громадськості.

За словами Сергія Чурікова, одного із протестувальників, Кудрявцев та Тиводар – партійні прихвостні, яких мали використовувати в партійних інтересах під час набору в поліцію.

Деякі депутати підтвердили також інформацію про непрозоре призначення згаданих “активістів”. Зокрема Костянтин Зінкевич, що брав участь в обговоренні кандидатів, заявив, що до кінця незрозуміло, як радою взагалі було прийнято подібне рішення.

Зынкевича, як він сам говорить, як члена відповідної комісії відсторонили від процесу обговорення зателефонувавши за 10 хвилин до голосування за згадані кандидатури. При цьому він підкреслив, що мав ряд зауважень до одного з обраних кандидатів.

Після 20 хвилин дискусії в сесійній залі обласні обранці відмінили кулуарне призначення Кудрявцева і Тиводара, натомість продовжили процедуру подання кандидатів до контролюючого відбір поліції органу.

Exit mobile version