Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

На Тернопільщині мироточать ікони

Реклама

Тернопіль

На Тернопільщині мироточать ікони

У селі Старий Вишнівець є старовинна церква, якій щонайменше двісті років. Починаючи з Майдану в церкві відбувались дива. Перед кожною трагічною подією, мироточили ікони.

Першою замироточила ікона Спасителя на іконостасі. Це сталося під час Богослужіння на очах селян. І майже відразу розпочалися протести на столичному Майдані. Перед першим розстрілом на Майдані миром вкрилась друга ікона.

“Ця ікона в нагорному місці, вона мироточила дрібненькими крапельками, дрібними-дрібними, вся повністю. От така ознака була, ми сподівалися, що це на добре, бо коли ікона мироточить – це на добре. Але бачили по цих подіях, що була ознака того, щоб люди молилися”, – розповідає Святослав Швець, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці.

Нещодавно, прозорими та ароматними краплинками замироточила ікона Богородиці на іконостасі. Жителі села вірять в те, що це хороший знак. Та продовжують молитись за закінчення війни в Україні. Доказом своєї віри вони вважають те, що десятеро односельців-бійців – усі живі і навіть не поранені.

ПРОКОМЕНТУВАТИ
Реклама

ТОП

Реклама
Реклама
To Top