Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

На Рівненщині затримали прокурора

На Рівненщині

Рівне

На Рівненщині затримали прокурора

На Рівненщині липня близько 15 години під час проведення спільних заходів працівники Департаменту протидії злочинності у сфері економіки МВС України разом із співробітниками обласного управління та прокуратури області затримали прокурора прокуратури Рівненського району під час отримання неправомірної вигоди в сумі 15 тисяч гривень.

Про це повідомляє УМВС у Рівненській області.
Міліціонери затримали посадовця у робочому кабінеті безпосередньо під час передачі грошей. Прокурор отримав кошти за вирішення питання щодо закриття кримінального провадження відносно окремих осіб.
В ході проведення слідчих дій на Рівненщині правоохоронці вилучили грошові кошти.
— За фактом одержання неправомірної вигоди службовою особою відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України, — зазначив начальник УМВС України в Рівненській області Сергій Максимов. — Вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання міри запобіжного заходу.
Прокурору загрожує кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Коментарі

Рекомендації

Загрузка...
Вверх