Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

На Рівненщині встановили територіальні межі заповідників

Новини

На Рівненщині встановили територіальні межі заповідників

На Рівненщині землевпорядниками було встановлено кордони 50 природно-заповідних об’єктів. Про це повідомили у прес-службі Держземагентства Рівненщини.

На Рівненщині нараховується 310 природно-заповідних об’єктів загальною площею 181,5 тис. гектарів. Визначення їхніх меж необхідне для того, щоб зберегти їх від незаконного використання і забезпечити нормальне функціонування на визначених територіях.

Держземагенство повідомляє, що з усього загалу площ було визначено межі частини цих об’єктів. Всього 44,7 тис. гектарів території тепер мають визначені межі.

У 2 об’єктів як у окремих юр. осіб – Рівненського природного заповідника (понад 40 тис. гектарів) та Рівненського зоологічного парку міста Рівне (11,6 га) – межі було встановлено в згідно актів власності.

Також згідно із порядком проектів землеустрою встановили територіальні кордони 50 природно-заповідних об’єктів місцевого значення (2266,1 га загальної площі) і ще 1 – державного значення (97,0 га).

Агентство також повідомляє, що наразі опрацьовується територія 6 об’єктів на ділянках загальною площею 4,1 тис. гектарів.

рівненський природний заповідник, новини Рівненщини, перлина Полісся

фото ogo.ua

 

Сайт громадської журналістики

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top