Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

На Рівненщині державний кордон охоронятимуть громадські формування

У Львові
Реклама
Загрузка...

Новини

На Рівненщині державний кордон охоронятимуть громадські формування

на Рівненщині

Добровольці можуть звертатися до районних (міських) відділів міліції

Відповідно до рішення президії обласної ради від 14.04.2014, враховуючи складну суспільно-політичну ситуацію в Україні, реально існуючу загрозу прямої інтервенції з боку Російської Федерації на територію України та сепаратистських дій на сході і півдні України, президія облради 14 квітня 2014 року прийняла рішення про створення на Рівненщині громадських формувань з охор они громадського порядку і державного кордону.

Тож бажаючим, небайдужим добровольцям – патріотам України на Рівненщині, які хочуть ввійти до складу загонів необхідно звертатись для запису до районних (міських) відділів міліції на території області. З учасниками таких формувань будуть проведені тактичні навчання з військової підготовки.

Обласна рада виділить кошти на їх матеріально-технічне забезпечення. Повсякденна (оперативна) діяльність формувань організовується, спрямовується і контролюється органами внутрішніх справ та підрозділами Державної прикордонної служби України. Відповідальним за формування та функціонування загонів визначено заступника голови обласної ради Степана Павлюка.

Continue Reading
ПРОКОМЕНТУВАТИ
To Top