Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

На Рівненщині державний кордон охоронятимуть громадські формування

У Львові

Новини

На Рівненщині державний кордон охоронятимуть громадські формування

Відповідно до рішення президії обласної ради від 14.04.2014, враховуючи складну суспільно-політичну ситуацію в Україні, реально існуючу загрозу прямої інтервенції з боку Російської Федерації на територію України та сепаратистських дій на сході і півдні України, президія облради 14 квітня 2014 року прийняла рішення про створення на Рівненщині громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону.

на Рівненщині

Добровольці можуть звертатися до районних (міських) відділів міліції

Тож бажаючим, небайдужим добровольцям – патріотам України на Рівненщині, які хочуть ввійти до складу загонів необхідно звертатись для запису до районних (міських) відділів міліції на території області. З учасниками таких формувань будуть проведені тактичні навчання з військової підготовки.

Обласна рада виділить кошти на їх матеріально-технічне забезпечення. Повсякденна (оперативна) діяльність формувань організовується, спрямовується і контролюється органами внутрішніх справ та підрозділами Державної прикордонної служби України. Відповідальним за формування та функціонування загонів визначено заступника голови обласної ради Степана Павлюка.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх