Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

На Рівненщині поліція спіймала групу бурштинокопачів

Західна Україна

На Рівненщині поліція спіймала групу бурштинокопачів

Сьогодні вночі, 9 травня, поліцейські виявили три автомобіля, в яких спіймали групу бурштинокопачів, а в одному з них перевозили майже кілограм «сонячного» каміння.

Під час несення служби у м. Кузнецовськ поліцейські зупинили автомобіль «Audi А» під керуванням 18-річного жителя с. Берестівка Володимирецького району, у якому виявили групу бурштинокопачів та під час огляду знайшли майже кілограм бурштину-сирцю. Каміння вилучили та направили на експертизу, а автомобіль помістили на штрафмайданчик.

Виявили групу бурштинокопачів та майже кілограм "сонячного каміння"

У с. Суховоля Володимирецького району поліцейські зупинили автомобіль «УАЗ», в салоні якого було 12 осіб, які їхали у місця незаконного видобутку бурштину. Під час огляду транспортного засобу правоохоронці виявили знаряддя для незаконного видобутку «сонячного» каміння. Особи усіх старателів були встановлені та доставлені до Кузнецовського відділу поліції.

А поблизу Кузнецовська наряд поліції зупинив автомобіль «Mercedes Benz» під керуванням 22-річного жителя с. Мульчиці Володимирецького району. Чоловік перевозив знаряддя для незаконного видобутку бурштину, яке правоохоронці вилучили та доставили до відділу поліції.

За всіма фактами відомості внесені до журналу Єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. Вирішується питання про відкриття кримінальних проваджень.

Нагадаємо, ще й досі у північних районах області несуть службу правоохоронці, головним завданням яких є виявити та припинити незаконний видобуток бурштину в регіоні.

Коментарі

Рекомендації

Загрузка...
Вверх