Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

На Прикарпатті за державну зраду судять Руслана Коцабу

Статки та біографія новопризначеного судді Радивилівського району
Головне зображення ілюстративне

Івано-Франківськ

На Прикарпатті за державну зраду судять Руслана Коцабу

За державну зраду судять Руслана Коцабу, журналіста, котрий виступив з різкою критикою мобілізації до лав ЗСУ в ході АТО.

За державну зраду судять Руслана Коцабу, який записав відео, адресоване Президенту. У своєму зверненні він різко прокритикував процес мобілізації до армії, називаючи війну на Сході громадянською та братовбивчою. Як наслідок, прокуратура порушила проти Коцаби справу за підозрою у держзраді.

Руслан Коцаба відомий своїми журналістськими вибриками та скандальними пригодами. Проте значна частина громадськості підтримує журналіста, зокрема, називаючи справу проти нього – тиском на свободу слова.

В суді, під час прокурорського допиту, Коцаба дуже впевнено відповідає на провокативні запитання. В тому числі в характерній для нього манері кпинить з допитувачів. До слова, на питання про службу в армії відповів, що вже проходив службу при СРСР, а адресу Івано-Франківського військкомату не знає.

Також журналіст підкреслює, що вважає мобілізацію під час військових дій на Донбасі незаконною, а про звернення до Президента не жалкує, оскільки розраховував, що адресат його таки подивиться.

Про судовий процес повідомляє сайт Firtka.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх