Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

На Прикарпатті витратять мільйон гривень на сміття

Івано-Франківськ

На Прикарпатті витратять мільйон гривень на сміття

Івано-Франківські чиновники витратять майже мільйон гривень на сміття. Йдеться про кошти на сміттєзвалище.

Виконавчий комітет Івано-Франківська вирішив сьогодні надати мільйон гривень на сміття – фінансову допомогу для комунального підприємства на суму 920000 грн. Справа в тому, що нещодавно в Івано-Франківську виникла проблема із комунальним підприємством Полігон, яке займається вивезенням та утилізацією сміття.

Як говорить директор Полігону, раніше статутний капітал його складав 1 мільйон 395 тисяч грн. Але наразі цих коштів недостатньо, щоб утримувати таке велике підприємства, яке обслуговує понад 300 тисяч мешканців міста Івано-Франківськ.

За словами Юрія Мороза, директора Полігону, всі гроші, які надійдуть на збільшення статутного капіталу, будуть витрачені на те, щоб придбати основні та додаткові засоби.

Таким чином комунальники розпоряджатися майном на суму понад 2 мільйони гривень, оплаченим із кишень мешканців Івано-Франківська.

Юрій Мороз розповів для видання Бліц інфо що збільшення статутного фонду підприємства потребує зміни деяких статутних положень підприємства. Він стверджує що незабаром буде розглянуто нову редакцію статуту, а після того, як його схвалять, на Полігоні з’являться нові засоби для вивезення та утилізації сміття.

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі
Загрузка...
Вверх