Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

На Буковині контрабандисти пікетують прикордонників

Головне зображення ілюстративне

Новини

На Буковині контрабандисти пікетують прикордонників

Понад 50 людей заблокували один і пропускних пунктів на Румунському кордоні. Контрабандисти пікетують через блокування одного із контрабандних шляхів.

Контрабандисти пікетують під Красноїльськом, що на Буковині. Як повідомили прикордонники, один із місцевих контрабандистів підмовив місцевих мешканців, що часто перетинають кордон, та організував акції у зв’язку із тим, що наразі кордон з Румунією заблокований для перевезення контрабанди.

Контрабандисти пікетують через блокування одного із контрабандних шляхів

Варто зауважити, що тільки нещодавно в Красноїльську з’явився пункт пропуску. На місці пропуску раніше був шлях, яким контрабандисти вільно доправляли товари без проходження митного контролю.

Держприкордонслужба повідомила, що організатор протестів, який сам займався контрабандою, підбурює людей до акцій. Також повідомляється, що недобросовісний підприємець використовує “інші незаконні методи”.

В повідомленні прикордонники також наголошують, що найближчим часом заходи по боротьбі із контрабандою будуть тільки жорсткішими. Зокрема, представництво служби заявляє про посилення боротьби зі діяльністю угрупувань, які займаються на кордоні незаконною та відверто злочинною діяльністю.

Про акції протесту 20 березня повідомили на tsn.ua.

[infobox style=’regular’ static=’1′]Нагадаємо: нещодавно на Буковині СБУ запобігло наркоконтрабанді.[/infobox]

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх