Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Молоді батьки: як підтримати та чого робити не варто?

Життя

Молоді батьки: як підтримати та чого робити не варто?

Отже, у вашій родині або у друзів народилася дитина! Молодим батькам потрібен час, щоб пристосуватися до нової ситуації. І в цей післяпологовий період їм особливо потрібна допомога і підтримка близьких.

Цього робити не варто:

  • Навіть якщо ви раді появі дитини нітрохи не менше, ніж молоді самі батьки, дайте їм побути в тиші і спокої і поставтеся до цього з розумінням. Новоспеченим татові і мамі потрібен час, щоб усвідомити свої ролі і звикнути до абсолютно нової для них життя.
  • Під час першого візиту не чекайте занадто багато чого. Новонароджений напевно буде спати, а батьки, втомлені і злегка втрачені, не зможуть приділити вам належної уваги. Візьміть з собою торт і запропонуйте попити всім разом чай. І не засиджуйтеся занадто довго.
  • Не варто давати молодим батькам непрошених порад. Нехай члени сім’ї вирішують самі, що для них добре і правильно. Стримуйте критику і знаходите привід похвалити початківців маму і тата – їм буде приємно.
  • Ніяких коментарів з приводу ваги або зовнішності молодої матері! Зараз жінка особливо болісно сприйматиме такі слова. Пройде якийсь час, і вона знову зможе носити улюблені джинси, але це відбудеться не відразу.
  • Деякий час піде у поповнилася сім’ї і на установку нового розпорядку життя. Так що родичам і друзям не слід дивуватися і висловлювати невдоволення, якщо молоді батьки не захочуть на вихідних піти в гості до бабусі або з компанією в кіно.
  • Часті дзвінки і довгі телефонні розмови теж бажано скоротити – перші кілька місяців все життя мами і тата буде підпорядкована новонародженому. Не ображайтеся – проявіть розуміння!
    Допомога і підтримка дуже важливі!

Джерело: yak-prosto.com
Подумайте, чим би ви могли порадувати молодих батьків? Можливо, це будуть якісь необхідні покупки, до яких у них просто не доходять руки, або романтичну вечерю в кафе чи ресторані, який ви їм подаруєте, залишившись вдома з дитиною? Придумайте і інші варіанти, якими ви змогли б підтримати молоду сім’ю.

Коментарі

Рекомендації

Загрузка...
Вверх