Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Молодь відзначає Чистий четвер

Православні християни відзначають Чистий четвер

Західна Україна

Молодь відзначає Чистий четвер

Православні християни відзначають Чистий четвер17 квітня православні християни відзначали Великий, або Чистий четвер. Цьогоріч велика кількість молоді відвідує храми в цей урочистий день.

Цього дня під час богослужінь згадують одну з найважливіших Євангельських подій – Таємну вечерю, на якій Ісус Христос омив ноги своїм учням, показавши тим самим приклад  братської любові, покори і смиренності.

З Великого Четверга розпочинаються приготування до Великодня. Віряни можуть прийти до храмів, сповідатися і причаститися. У будинку прибирають, печуть паски, фарбують яйця.

Православні християни відзначають Чистий четверЦе чи не один із небагатьох днів у році, коли у храмах можна побачити багато молоді.

– Чистий четвер – це той день, коли я можу звільнитися від чогось буденного і очиститися не чим-небудь, а найкращим засобом – вогнем,розповідає Дмитро, маленький послушник храму – послухати Євангеліє, та й узагалі в цей день просто хочеться бути на церковній службі.

Ми не може пояснити такий феномен, проте щиро радіємо такій зацікавленості молоді, – говорить 60-тирічна прихожанка храму Марія Андріївна.

На сьогодні спостерігається цікава тенденція: в містах основою приходу вже є сім’ї, які приходять з дітьми, сім’ї, в основному, молоді, або ж молодь, яка скоро стане сімейною. Все стає більш рівномірно за віковою та гендерною категоріями.

www.galid.com/
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top