Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Мітинги котрі проплачували регіонали (Відео)

Західна Україна

Мітинги котрі проплачували регіонали (Відео)

31 травня було опубліковано «Чорну бухгалтерію» Партії Регіонів, в котрій на прикладі однієї партії показано, які суми коштів витрачається політичною партією для забезпечення своїх «потреб» у сфері проведення «платних» мітингів, поширення джинсових матеріалів, піару у різних сферах медіа, та «фінансування» інших потреб.

З даних котрі були оприлюднені в просторах інтернету, журналісти сайту «Колона», проаналізували стільки було витрачено Партією Регіонів на проведення мітингів, різноманітних акцій під Верховною Радою, та наведено факти проведення цих «заходів».

Так лише за пів року опублікованих даних «Чорної бухгалтерії» вказано що на проведення мітингів було витрачено майже шістдесят тисяч доларів, що в порівнянні з сумою усіх даних, тієї ж бухгалтерії це «мізерна» сума, адже повністю сума складає майже 66 мільйонів доларів.

З проаналізованих даних чітко виділяється кілька сум, у яких пряме призначення на оплату мітингів чи акцій на підтримку ідеології Партії Регіонів. Основною метою «заходів» з даної бухгалтерії є підтримка скандального закону Ківалова-Колісніченка, про основи державної мовної політики. Даний закон мав дозволити мешканцям окремих регіонів запроваджувати регіональну мову для своїх потреб, крім цього йшлося, також, і про надання особливого статусу російській мові та обмеження використання української.

Отже коли у 2012 році, у Верховній Раді було прийнято «мовний закон» по всій Україні загалом і у Києві розпочалися акції протесту. Так в той момент коли під стінами ВР, зібралися противники даного закону, в той ж момент було зібрано сцену і проплачених активістів збоку тих хто підтримував даний закон.

Виходячи з «Чорної бухгалтерії» на проведення акцій біля Верховної Ради, було витрачено більше ніж сім тисяч доларів. А серед витрат вказано наступні дані:

 Дата  Особа  Сума $  Призначення
08.06.2012 Батьковский А.А. 7050 Акциипод ВР сцена звук 5.06
12.06.2012 Батьковский А.А. 560 Акцияпод ВР доп печать 5.06.2012

А ось і відео, котрі відображали події даного періоду:

Після того, як акції протесту переросли у мітинги всі події перенеслися під Український дім, в той момент регіонали і «витратили» основну суму витрат на проведення «заходів», зокрема для того, щоб показати, ща є певна кількість людей котрі підтримують скандальний закон:

 Дата  Особа  Сума $  Призначення
04.07.2012 Больбот І.В. 45520 Митинг 04.07.2012
16.07.2012 Больбот І.В. 2315 УчастникимитингаУкраинскийдом с 15 по 17 июля
18.07.2012 Филиппов А.В. 2648 Митинги с 18 по 20 Укр. Дом

З даної таблиці видно, що в основному на мітинги під Українським домом було витрачено більше 50 000 доларів, в цьому числі учасника мітингу було виплачено більше двох тисяч.

Щодо проплачених активістів, то в інтернеті також з’являлася інформація, що даними методами залучення людей до мітингів користувалися і опозиційні партії, залучаючи громадян до участі під їхніми прапорами.

А що стосується Партії Регіонів, слід зазначити, що у статті вказаний період лише за пів року існування партії, скільки коштів в загальному було витрачено на фінансування такого роду «подій» за часи існування партії, а також проведення «Антимайдану» невідомо.

Від авторів:

Зважаючи на вище наведені факти, стає зрозумілим що чимала кількість акцій, які проводяться під політичними прапорами, є проплаченими, а учасники таких заходів крім того, що не підтримують ідеологію партії, готові «продатися» за мінімальну суму.

Щодо проведення акцій чи мітингів, то як завжди тут є як мінімум дві сторони. З одного боку мітинги можуть збиратися у регіонах чи в маленьких містах, де зазвичай схожі заходи проходять спокійно, і з мінімальним політичним впливом. З іншого боку коли мітинг проводиться у Києві біля Верховної Ради, Адміністрації Президента, або ж інших установ, а сам захід відбувається під різними політичними гаслами, символікою партій та під політичними стягами, де обов’язково присутні популістичні виступи політичних лідерів, а всі учасники такого дійства зазвичай отримують свою годинну плату, або ж «дньовку».

Хоча у будь-якому випадку є свої винятки, так в історії України є як мінімум два мітинги, які підтримувала значна частина громадськості, відстоюючи свої права та інтереси. Проте і тут знаходилися політичні лідери, котрі використовували ситуацію у своїх цілях, але це вже зовсім інша історія…

Нагадаємо, раніше журналісти Сайту Громадської журналістики, показали куди саме Партія Регіонів витрачала гроші на піар, а також знайшли статті котрі містять проплачену джинсу на користь регіоналів6
[infobox style=’regular’ static=’1′]Мільярдний піар “по-чорному”, або стільки витрачала “Партія Регіонів” для своєї реклами[/infobox]

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top