Колона – Cайт громадської журналістики

Міфологія Волині і поема Українки – основа американської відеогри

В ній описана автентична міфологія Волині та її побут

Forest Song – гра, в основу якої покладено поему Лісова пісня Лесі Українки. В ній описана автентична міфологія Волині та її побут.

Древня та загадкова міфологія Волині тепер стане більш відкритою і відомою для світу. Американські розробники із Сіетлу, які взялися реалізовувати гру на основі драми-феєрії чи не найвідомішої української поетеси Лесі Українки, навіть провели тривалий час на Волині, щоб ближче познайомитися із місцевими традиціями і вдало передати колорит та містику українського Полісся. Для цього розробники зустрічалися з багатьма місцевими експертами в галузі культури та історії.

Компанія-розробник Colabee Studios вирішила створити гру, в якій гравець в ролі головного персонажа-селянина потрапляє в ліс, де знайомиться із містичною стороною світу – Лісовим Духом, який надалі є його поводирем та помічником в ході самої гри.

Варто зауважити, що уже не вперше компанія береться за старовинні етнічні мотиви для основи сюжету своїх ігрових продуктів. 2015 вони представили гру, сюжет якої побудований на культурних особливостях одного із корінних народів Аляски. Тоді Colabee Studios навіть отримали приз Bafta в номінації Найкращий дебют року.

Про це повідомляє ain.ua.

Exit mobile version