Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Мер Тернополя назвав НАБУ мисливцями на відьом

Головне зображення ілюстративне

Політика

Мер Тернополя назвав НАБУ мисливцями на відьом

Сергій Надал назвав НАБУ мисливцями на відьом. Мер Тернополя стверджує, що гучні справи НАБУ – це лише намагання показати, що бюро працює.

Назвавши НАБУ мисливцями на відьом Надал згадує затримання освітян Тернопільщини. За словами політика, такі дії мають на меті зробити з учителів та сільських голів найбільших корупціонерів.

Крім того велика кількість затримань саме на Тернопільщині змушує думати, що це найкорупційніша область в Україні, а також про наявність тут надважливого для країни бізнесу. Виходячи з цього Надал називає роботу НАБУ не більше ніж полюванням на відьом.

Також тернопільський мер, представник ВО Свобода, згадав розслідування щодо хабара свого заступника Володимира Камінського. Надал стверджує, що інформація про нібито хабар та його суму з’явилася в ЗМІ за кілька годин до того, як її нібито вилучили. Таким чином, політик вважає діяльність НАБУ контрольованою та спрямованою на політичний утиск опонентів нинішньої влади.

В контексті своєї заяви політик додав, що хабар Камінського ніхто так і не довів. А подав у відставку заступник мера Тернополя через те, що на нього тиснули, і зрештою, той погодився звільнити посаду.

Коментарі
Загрузка...
Вверх