Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Мажоритарник з Волині найбільший шубовласник у Верховній Раді

Найбільший Шубовласник Степан Івахів
Головне зображення сайту Чесно

Західна Україна

Мажоритарник з Волині найбільший шубовласник у Верховній Раді

Депутат-мажоритарник з Волинської області Степан Івахів є найбільшим шубовласником у Верховній Раді України.

Згідно аналізу громадського руху Чесно, найбільшим шубовласником серед депутатів Верховної ради є волинський мажоритарник, який у своїй електронній декларації вказав 8 шуб.

У коментарі для громадського руху  помічник Степана Івахіва Денис П’ятигорець зазначив, що усі шуби належать дружині депутата Світлані Івахів, та що згадані хутряні вироби купувалися до того, як Івахів став депутатом. Помічник також зазначив, що хутряні вироби за останні п’ять років не купувалися, а чоловік не відповідає за гардероб дружини та її вподобання.

У декларації Івахіва не вказано, з чийого хутра виготовлені шуби. Згідно інфографіки, яка вказана на початку та в кінці статті, можна побачити скільки тварин вбивають задля однієї шуби.

Про те, тут слід зазначити, що у деклараціях вказані лише ті шуби вартість яких становить більше 150 тисяч гривень. Усього ж народними депутатами задекларовано 84 шуби.

У рейтинг найбільших шубовласників Верховної Ради також потрапили Максим Єфімов та Віталій Хомутиннік – по 7 шуб, Вадим Новинський – 6, Нестор Шуфрич та Тетяна Донець у своїх деклараціях вказали по 4 шуби.

Найбільший Шубовласник Степан Івахів

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх