Колона – Cайт громадської журналістики

«Львівський Каньйон»: У Львові узаконили самочинно збудований комплекс

У Львові узаконили самочинно збудоване житло

(Головне фото ілюстративне)

17 травня 2018 року відбулося засідання Львівської міськради, внаслідок якого був затверджений проект, який стосується зміни цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться на вулиці Шевченка. Таким рішенням міська влада узаконила самочинно збудований будинок, який повинні були знести ще три роки тому.

Як зазначено у проекті, «Каньйон» орендує земельну ділянку, площа якої складає 1,15187 гектар на вулиці Тараса Шевченка. Тривалість оренди складає 10 років.

Скрін із сайту portal.lviv.ua. На виділений ділянці мали збудувати готель

Як зазначив депутат Тарас Чолій, на даній земельній ділянці, три роки тому ТзоВ «Каньйон» мав побудувати готель. Проте, забудовник замість готелю почав будувати багатоповерховий житловий будинок. Цей будинок вважався незаконним, тому що забудовник не мав право на його будівництво. Пізніше розпочалися судові процеси. В результаті судових дій, підприємство повернуло земельну ділянку у власність Львова.

Зараз на місці де мав бути готель знаходиться ЖК “Галіція”

У 2016 році компанію було оштрафовано за незаконне зведення житла, на суму, яка складає 145 ти гривень, а будинок, побудований «Каньйоном», мали знести.

Exit mobile version