Колона – Cайт громадської журналістики

Львівські жебраки заробляють не гірше від програмістів – експеримент

Програміст зі Львова Богдан Прокопович провів оригінальний експеримент. Так він довів, що українці далекі від IT-технологій, а жебракуючи у Львові можна заробляти чималі кошти.

Богдан, який уже багато років займається IT-розробкою і, в принципі, не має жодних проблем із роботою та заробітком, вирішив вдати із себе жебрака. Взявши до рук табличку, зі своїм коротким “резюме”, де вказав усі навички в притаманній програмістам формі, він сів перед каплицею Боїмів на вулиці Галицькій, вдаючи із себе жебрака.

Основний меседж на табличці звучав так: “Пишу код за їжу”. Також він додав кілька професійних термінів, щоб розповісти про свої вміння – вказав мови програмування та напрямки розробки, в яких може працювати.

Як виявилося, багато людей не зрозуміли жарт, дехто, за словами Прокоповича, кидав гроші, приносив їжу. Окремі люди, розуміючи жарт, з гумором спілкувалися з Богданом.

Як стверджує сам програміст, за півтори години йому накидали грошей аж 150 гривень. Таким чином неповний “робочий” тиждень жебрака у Львові приніс би “заробітну плату” понад 10 тисяч в місяць.

Найбільше ж Богдана Прокоповича дивує той факт, що навіть у Львові, який часто називають столицею IT-індустрії в Україні, дуже мало людей знають, що це таке.

На завершення експерименту, за словами програміста, він разом із другом віддав усе зібране жінці похилого віку, яка, на їхню думку, більше цього потребувала. Про експеримент Львівського розробника Сайт громадської журналістики дізнався із мережі Facebook.

Exit mobile version