Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Луцькі вболівальники підтримали протест проти вторгнення в Україну

  Західна Україна

  Луцькі вболівальники підтримали протест проти вторгнення в Україну (ФОТО, ВІДЕО)

  Луцькі вболівальники підтримали протест проти вторгнення в Україну.

  24 квітня в Луцьку в футбольному матчі зустрілися команди Волинь (Луцьк) та Металіст (Харків). Перемогу здобули харків’яни – 4:1.

  Та через те, що в нашій країні продовжуються акції протесту проти агресивної політики В.В.Путіна, студенти виявили бажання підтримати свій народ. Студентське самоврядування Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки заздалегідь попередило про те, що вхід для студентів буде за студентським квитком. Тож акція виявилася масовою.

  Луцькі вболівальники підтримали протест проти вторгнення в Україну.Фанати луцької “Волині” організували флешмоб із піротехнікою та підготували 60-метровий транспарант із написом “Тільки тим історія належить, хто сьогодні бореться й живе”. Він присвячений пам’яті тих, хто поклав своє життя за краще майбутнє, а також тим, хто продовжує боротьбу зараз. Спочатку другого тайму ультрас “Волині” стали позаду цього транспаранта й одночасно запалили піротехніку біля розгорнутих прапорів України та УПА. В результаті напис засвітився, переливаючись білим сяйвом. Харків’яни вивісили прапор ВМС України та влаштували перекличку із вихованцями волинського військового ліцею. Коли гості з першої столиці скандували “Луцьк”, лучани відповідали “Харків”.

  Луцькі вболівальники підтримали протест проти вторгнення в Україну. Студенти вигукували патріотичні фрази “Схід і захід – разом”, “Герої не вмирають – вмирають вороги”, “Небесній Сотні слава!”, “Путін – руки геть від України” та співали антивоєнний марш “Путін х**ло, ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла”. Усі гордо співали гімн, чим ще раз довели, що наш народ дійсно “браття козацького роду”.

  І якось зовсім не важливо, що на табло світились цифри 4-1, адже метою було показати свою позицію, довести, що між сходом і заходом немає нічого відмінного. Адже усі українці хочуть жити  в єдиній суверенній незалежній Україні!

  • Луцькі вболівальники підтримали протест проти вторгнення в Україну
  • Луцькі вболівальники підтримали протест проти вторгнення в Україну
  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх