Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Чому прати потрібно при температурі не нижче 60 градусів?

Головне зображення ілюстративне

Поради

Чому прати потрібно при температурі не нижче 60 градусів?

Британські фахівці з гігієни вважають, що жоден порошок не здатний ефективно боротися із забрудненнями і мікробами, якщо прання проводиться при низьких температурах (менше 60 градусів). А ізраїльські алергологи говорять про те, що білизна, котра випрана при температурі нижче 60 градусів, може стати причиною алергії і навіть викликати напад астми.

Дослідники підкреслюють, що особливо небезпечно, якщо при низькотемпературному пранні (менше 60 градусів) в одному барабані опиняються: нижня білизна, кухонні та лазневі рушники. А ще гірше, якщо там виявляться речі хворого. Таким чином, в пральній машинці відбувається перехресне зараження речей. За словами вчених, в двох столових ложках води з пральної машинки міститься мільйон бактерій. А на кожній парі чистих жіночих трусиків знаходяться в середньому 10 тисяч  мікроорганізмів.

Що стосується алергії, то ізраїльські вчені, зокрема, звертають увагу на те, що прання при температурі не більше 40 градусів не допомагає від пилових кліщів, які є одним з найважливіших алергенів. Алергікам фахівці радять прати білизну при температурі не нижче 60 градусів. У тому випадку, якщо речі не рекомендується прати при високій температурі, їх необхідно двічі прополоскати.

Також для боротьби з мікробами і кліщами ізраїльські медики радять використовувати сушильні машини, а за відсутності такої машини будинку сушити білизну не в приміщенні, а на свіжому повітрі.

 

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх