Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Чому прати потрібно при температурі не нижче 60 градусів?

Поради

Чому прати потрібно при температурі не нижче 60 градусів?

Чому прати потрібно при температурі не нижче 60 градусів?

Британські фахівці з гігієни вважають, що жоден порошок не здатний ефективно боротися із забрудненнями і мікробами, якщо прання проводиться при низьких температурах (менше 60 градусів). А ізраїльські алергологи говорять про те, що білизна, котра випрана при температурі нижче 60 градусів, може стати причиною алергії і навіть викликати напад астми.

Дослідники підкреслюють, що особливо небезпечно, якщо при низькотемпературному пранні (менше 60 градусів) в одному барабані опиняються: нижня білизна, кухонні та лазневі рушники. А ще гірше, якщо там виявляться речі хворого. Таким чином, в пральній машинці відбувається перехресне зараження речей. За словами вчених, в двох столових ложках води з пральної машинки міститься мільйон бактерій. А на кожній парі чистих жіночих трусиків знаходяться в середньому 10 тисяч  мікроорганізмів.

Що стосується алергії, то ізраїльські вчені, зокрема, звертають увагу на те, що прання при температурі не більше 40 градусів не допомагає від пилових кліщів, які є одним з найважливіших алергенів. Алергікам фахівці радять прати білизну при температурі не нижче 60 градусів. У тому випадку, якщо речі не рекомендується прати при високій температурі, їх необхідно двічі прополоскати.

Також для боротьби з мікробами і кліщами ізраїльські медики радять використовувати сушильні машини, а за відсутності такої машини будинку сушити білизну не в приміщенні, а на свіжому повітрі.

 

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі

Рекомендації

Загрузка...
Вверх