Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Легкі гроші за старою схемою злодії заробили на Тернопільщині

Західна Україна

Легкі гроші за старою схемою злодії заробили на Тернопільщині

Мешканці краю продовжують необдумано повідомляти конфіденційні дані про банківські рахунки незнайомцям по телефону, а шахраї й надалі знаходять своїх жертв.

500 гривень з банківської картки втратила мешканка Гусятина. Жінка повірила незнайомцю, котрий зателефонував та представився працівником банку. Повідомив про вже відому схему щодо негайної зміни паролів. Як результат – замість захиститися від злодіїв, потерпіла сама надала їм усю конфіденційну інформацію. Шахраї зняли увесь залишок з картки. У такий же спосіб пройдисвіти викрали майже 9 тисяч гривень у мешканки Заліщицького району.

Краяни, не будьте такими довірливими! Не надавайте будь-яку інформацію пов’язану з особистими банківськими рахунками та фінансовими операціями незнайомцям по телефону. Запам’ятайте – працівники банку не телефонують до клієнтів з проханнями поміняти у телефонному режимі паролі карток, продовжити їх дію чи допомогти перевести гроші на рахунок. Тому не слід розголошувати пін-коди, номери карток та особисті дані невідомим по телефону, а також слідувати їх інструкціям. Будьте обачними, бережіть власні гроші!

Повідомляє сектор комунікації ГУНП в Тернопільській області

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top