Мешканці краю продовжують необдумано повідомляти конфіденційні дані про банківські рахунки незнайомцям по телефону, а шахраї й надалі знаходять своїх жертв.

500 гривень з банківської картки втратила мешканка Гусятина. Жінка повірила незнайомцю, котрий зателефонував та представився працівником банку. Повідомив про вже відому схему щодо негайної зміни паролів. Як результат – замість захиститися від злодіїв, потерпіла сама надала їм усю конфіденційну інформацію. Шахраї зняли увесь залишок з картки. У такий же спосіб пройдисвіти викрали майже 9 тисяч гривень у мешканки Заліщицького району.

Краяни, не будьте такими довірливими! Не надавайте будь-яку інформацію пов’язану з особистими банківськими рахунками та фінансовими операціями незнайомцям по телефону. Запам’ятайте – працівники банку не телефонують до клієнтів з проханнями поміняти у телефонному режимі паролі карток, продовжити їх дію чи допомогти перевести гроші на рахунок. Тому не слід розголошувати пін-коди, номери карток та особисті дані невідомим по телефону, а також слідувати їх інструкціям. Будьте обачними, бережіть власні гроші!

Повідомляє сектор комунікації ГУНП в Тернопільській області

Автор: anonimka