Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Кріштіану Роналду отримав Золотий м’яч у результаті тиску

Кріштіану Роналду

Спорт

Кріштіану Роналду отримав Золотий м’яч у результаті тиску

Наставник збірної Катару Фахад Абдулла Аль-Зарраа заявив, що на нього чинився тиск при голосуванні за володаря Золотого м’яча, який у понеділок отримав португалець Кріштіану Роналду, передає Обозреватель з посиланням на іноземні ЗМІ.

ADDITION-FBL-FRA-EUR-AWARD-RONALDO

За словами тренера, президент ФІФА Зепп Блаттер був зацікавлений в тому, щоб нагороду отримав гравець мадридського Реала.

“Я отримав від президента Федерації футболу Катару розпорядження проголосувати за Кріштіану Роналду, щоб очистити імідж Йозефа Блаттера. Це було зроблено на знак подяки за те, що нам дали право на проведення чемпіонату світу”, – сказав тренер.

Додамо, що не лише наставник, а капітан збірної Катару і місцевий журналіст поставили Кріштіану Роналду на перше місце.

Раніше тренер збірної України Михайло Фоменко прокоментував відмінності у своїх варіантах трійок найкращих гравців і тренерів світу 2013 року. Справа в тому, що ще до оголошення офіційних результатів, він сказав, що на перше місце серед футболістів поставив Рібері, на друге – Роналду, на третьому – Мессі. Тоді як на сайті FIFA його трійка виглядає інакше – Роналду, Мессі, Рібері. “Швидше, називаючи вам свої трійки, я просто забув. Не думаю, що в FIFA підтасовують результати. Справа в тому, що перед підготовкою до матчів з Францією я переглянув багато ігор за участю Рібері, хотів проголосувати за нього. Але потім, мабуть, своє рішення поміняв на користь Роналду. Це було давно. Міг і забути”, – сказав Фоменко в інтерв’ю газеті Сегодня.

Джерело: Кореспондент

Відкрити матеріал
Читайте також:
Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Вверх