Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Ковельський Правий Сектор – проти виділення землі ветеранам Афганістану та Чорнобиля

Головне зображення ілюстративне

Західна Україна

Ковельський Правий Сектор – проти виділення землі ветеранам Афганістану та Чорнобиля

У Ковелі в міській раді вибухнув скандал. Так, учасники Волинського Правого Сектору виступають проти того, щоб ветеранам Афганістану та ліквідації чорнобильської катастрофи виділяли земельні ділянки.

Про це повідомляє volynnews.com.

Про це організація заявила на засіданні 65-ї сесії міськради.

Представника Ковельського “ПС” Олександра Геча обурює, що в список претендентів на землю додали ветеранів Афганістану, а також ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Зокрема з цитат Геча, які опублікували volynnews.com, він назвав чорнобильців та афганців “всього лиш бізнес-проектом”, що намагаються “отримати ласий шматок”.

Олександр Геч пригадав багатьох ветеранів нинішньої війни з Росією, намагаючись таким чином присоромити ветеранів Афганістану та чорнобильців.

На ці слова, як повідомило видання дуже стурбовано відреагував голова міської ради Ковеля Олег Кіндер, який відстоював позицію ветеранів і наголосив на тому, що ніхто не має принижувати афганців і чорнобильців. В тому числі лунали аргументи на кшталт “чому ви тут, а не на передовій” і “потрібно совість мати”. Також міський голова назвав представника “ПС” псевдопатріотом.

До суперечки долучилися й інші депутати, серед, до слова, теж були ветерани Афганістану.

Як повідомляє видання, Олександр Геч до кінця стояв на власній позиції, називаючи вирішення питання афганців та чорнобильців неактуальним.

Як зауважує видання, зі слів депутатів, для учасників АТО виділили 106 земельних ділянок, в той же час для афганців дісталося всього 5, а для чорнобильців тільки 3. Проте навіть вражаюча різниця в цифрах жодним чином не заспокоїла представника “ПС”.

Зрештою, незважаючи на гучні слова та звинувачення, рішення було прийнято. 24 ковельських депутати підтримали це рішення.

Про подальші реакцію та наміри “ПС” наразі невідомо.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх