Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Компанії з «чорного списку» АМКУ продовжують отримувати кошти з бюджету

гроші гривні
Головне зображення ілюстративне

Івано-Франківськ

Компанії з «чорного списку» АМКУ продовжують отримувати кошти з бюджету

Шість компаній, якій знаходяться у «чорному списку» Антимонопольного комітету отримали підряди на 20 мільйонів гривень з обласного бюджету.

Нещодавно, Антимонопольний комітет додав до свого «чорного списку» близько тридцяти підприємств, які спотворювали результати тендерів. Компаніям, які були внесені до списку, заборонялося брати участь у тендерах.

Стало відомо, що шість компаній-порушників, які знаходяться у «чорному списку», отримали близько 20 мільйонів гривень від бюджетних установ. Це значить, що вони продовжують свою діяльність, попри заборони АМКУ. Однак, підприємства-порушники мають право отримувати підряди на допорогові суми.

Майже всі угоди, які були укладені цими шістьма компаніями, були укладені на допорогові суми, так стверджують представники компаній.

Новини Івано-Франківською області повідомляють, що ПП Івн Рубашний уклав угоду на півтора мільйона гривень. Він виступав у ролі постачальника м’яса та риби окремим відділам Галицької РДА. Як зазначив пан Рубашний, майже усі договори, які були укладені з ним, були укладені на допорогові суми.

Джерело panorama.if.ua

Відкрити матеріал


Коментарі
Вверх