Колона – Cайт громадської журналістики

Китайський умілець зібрав трансформера зі старих автозапчастин (10 фото)

Умілець з Китаю на ім’я Ван Ляншень своїми руками зібрав трансформера. Причиною, що підштовхнула чоловіка спорудити такого великого робота, став його син, який переглянув фільм “Трансформери. Епоха винищення“.Китайський умілець зібрав трансформера зі старих автозапчастин (10 фото)

Китаєць зібрав трансформера, тому що його син настільки загорівся персонажами, що став просити у батька купити йому іграшкового. Але той виявився замалий, і дитина клянчила робота побільше. Люблячому батькові нічого не залишалося, окрім як самостійно зробити трансформера розмірами «один в один» з кіношним. У серпні 2014 року він почав збирати старі частини від автомобілів на задньому дворі, а потім приступив до збірки робота. Через рік трансформер Бамблбі досяг п’яти метрів у висоту і трьох завширшки, а його вага перевищив три тонни.

Це не перший реальний Бамблбі в Китаї: азіати його дуже люблять і шанують. У 2011 році трансформера поскромніше зібрав сварщик в місті Чжицзян.

А в 2012 році китайський художник побудував Бамблбі висотою 6,5 метра.

Фермер Ю Чжілінь і його син Ю Лін’юн з міста Хін’янь теж будують трансформерів з автомобільного мотлоху. Тепер двір прикрашають п’ятиметрові Бамблбі і Оптимус Прайм.

Джерело: mashable.com
Exit mobile version