Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Lenovo припиняє випуск смартфонів

Технології

Lenovo припиняє випуск смартфонів

Lenovo припиняє випуск смартфонів. Незважаючи на покупку китайською компанією американського мобільного виробника Motorola Mobility, смартфони випускалися під різними брендами, як Mobile, так і перекочували Motorola Mobility.

Lenovo припиняє випуск смартфонів

Однак, через зниження останнім часом показника чистого прибутку у зв’язку із збільшеною конкуренцією і загального зниження темпів зростання, пару тижнів тому компанія заявила про те, що в майбутньому моделей буде менше, вони стануть істотно відрізнятися один від одного, а за розробку, дизайн і виробництво відповідатиме Motorola.

Тепер же в мережі з’явилася інформація з посиланням на президента Lenovo Mobile Group Chen Xudong, про те, що надалі Lenovo Mobile буде поглинена Motorola і ці два підрозділи перестануть існувати окремо, ставши одним цілим. В результаті злиття під брендом Lenovо продовжать виходити ноутбуки і персональні комп’ютери, а смартфони залишаться за Motorola. Весь підрозділ очолять колишні керівники Motorola, а реорганізацію чекати варто вже найближчим часом. ZUK залишиться окремо, як бренд флагманських смартфонів, які будуть доступні для покупки через інтернет.

Джерело: phonearena.com

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top