Lenovo припиняє випуск смартфонів. Незважаючи на покупку китайською компанією американського мобільного виробника Motorola Mobility, смартфони випускалися під різними брендами, як Mobile, так і перекочували Motorola Mobility.

Lenovo припиняє випуск смартфонів

Однак, через зниження останнім часом показника чистого прибутку у зв’язку із збільшеною конкуренцією і загального зниження темпів зростання, пару тижнів тому компанія заявила про те, що в майбутньому моделей буде менше, вони стануть істотно відрізнятися один від одного, а за розробку, дизайн і виробництво відповідатиме Motorola.

Тепер же в мережі з’явилася інформація з посиланням на президента Lenovo Mobile Group Chen Xudong, про те, що надалі Lenovo Mobile буде поглинена Motorola і ці два підрозділи перестануть існувати окремо, ставши одним цілим. В результаті злиття під брендом Lenovо продовжать виходити ноутбуки і персональні комп’ютери, а смартфони залишаться за Motorola. Весь підрозділ очолять колишні керівники Motorola, а реорганізацію чекати варто вже найближчим часом. ZUK залишиться окремо, як бренд флагманських смартфонів, які будуть доступні для покупки через інтернет.

Джерело: phonearena.com

Автор: Сайт громадської журналістики