Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Кисельов презентував фільм про те, що українців не існує

Політика

Кисельов презентував фільм про те, що українців не існує

14 травня в прес-центрі агентства «Росія сьогодні» пройшла презентація фільму й однойменного інтернет-порталу “Україна.ру”. Як наголошується на сайті, фільм «розкриває історичні передумови державного перевороту в Україні», повідомляє Дощ .

Презентують фільм гендиректор агентства «Росія сьогодні» ведучий телеканалу «Росія1» Дмитро Кисельов і українська журналістка Олена Березовська. Як розповіла кореспондент «Дощу» Карина Орлова, авторство нового фільму про Україну належить українській журналістці Олені Березовській. Фільм покликаний розповісти про те, що українська нація створювалася як проект Заходу, і що українців ще в 20 -х роках ХХ століття просто не існувало — Україна була, а такого етносу не було. Сам 20 -хвилинний фільм покажуть 17 травня на каналі « Росія -24».

Нагадаємо, що Дмитро Кисельов неодноразово піддавався критиці й глузуванням за свою позицію щодо України. Про російські ЗМІ навіть говорять на засіданнях Ради Безпеки ООН.02948427688889999999

А Олену Березовську в ЗМІ називають не інакше як ” коханкою Януковича”. Раніше вона працювала журналісткою у виданні ” Обозреватель”, була редактором програми ” Питання”, екс-учасниця прес-пулу колишнього президента України Віктора Януковича.

Джерело: Главное.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх