Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Кіноконкурс Freefilm у Рівному сьогодні завершить перший набір

Головне зображення ілюстративне

Західна Україна

Кіноконкурс Freefilm у Рівному сьогодні завершить перший набір

Кіноконкурс Freefilm, який проводять у Рівному члени організації ФРІ, сьогодні завершує реєстрацію команд і розігрує збірку Олександри Комісарової.

Кіноконкурс FreeFilm – проект для тих, хто вміє знімати відео, а також для тих, хто уже чомусь навчився завдяки попередньо проведеній школі. Організатори за підтримки Британської ради в Україні та програми Активні громадяни змогли розпочати насправді унікальний для Рівного проект.

Як повідомила одна з керівників проекту Марія Воробей для Сайту громадської журналістики, проект-конкурс переходить у вирішальну стадію. Після закінчення реєстрації команд почнеться власне конкурс. Учасники, які зареєструвалися уже завтра отримають завдання – в їхніх фільмах повинні бути присутні певні речі. Разом з тим, учасники кіношколи Freefilm, які впродовж тижня практикувалися у своїх вміннях, матимуть певну свободу – для них такого завдання непередбачено.

Крім цього 17 травня серед усіх, хто долучиться до спільноти Freefilm в соціальних мережах, буде розіграно збірку від рівненської поетеси Олександри Комісарової.

Організація проекту відбувається за підтримки СГО Молодіжна платформа, які вже кілька років працюють в Луцьку та мережі кінотеатрів Мультиплекс.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх