Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

“Інтер” винесли попередження, а керівництво телеканалу відсторонено від посад

Україна

“Інтер” винесли попередження, а керівництво телеканалу відсторонено від посад

Національна рада з питань телебачення й радіомовлення винесла попередження телеканалу “Інтер” і проведе перевірку щодо його програмної політики.
Про це повідомила депутат Вікторія Сюмар у Facebook.
“Рішення Нацради по “Інтеру” – оголосити попередження і провести перевірку. Одноголосно. Після звернення секретаря РНБО та представників громадських організацій”, – написала вона.
“Далі будемо посилювати відповідальність і законодавчо. Якщо ЗМІ робитимуть героями культури україноненависників і символи країни окупанта, розміщуючи їх у прайм-тайм року чи взагалі в ефір”, – додала Сюмар.

На засіданні 15 січня Нацрада обговорювала результати моніторингу загальнонаціональних каналів у новорічні свята, повідомляє “Телекритика”.
Голова Нацради Юрій Артеменко і його перший заступник Ольга Герасим’юк розповіли, що керівник медіагрупи “Інтер” Ганна Безлюдна відсторонила від роботи керівництво “Національних інформаційних систем” (новинний продакшн групи – НІС), відправивши його в примусову відпустку через негативну оцінку в ефірі новин новорічного ефіру “Інтера”.

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top