Колона – Cайт громадської журналістики

Як сплачували за “комуналку” жителі Західної України у 2020 році?

Як сплачували за "комуналку" жителі Західної України у 2020 році

Питання комунальних платежів є досить чутливим для українців. На цифрах які ми отримуємо у платіжках часто спекулюють та піаряться депутати, а виборці переживають через постійне зростання вартості комунальних послуг. Про те, як платили жителі Західної України, а саме Волинської, Рівненської, Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької та Тернопільської областей за комунальні тарифи у 2020 році?

Дані наведено за даними Держстата та інфографікою порталу Слово і Діло

Найбільше  по Україні за комунальні тарифи у 2020 році сплатили жителі Чернівецької області, які за минулий рік оплатили 86,5% нарахованих комунальних платежів. На другому місці ще один регіон з західної України – Волинська область, жителі якої у минулому році оплатили – 83,7% нарахованої “комуналки”. На третьому та четвертому місці опинилися Закарпатська та Львівська області з оплатами 81,5% та 78%, відповідно.

Що ж стосується інших областей Західного регіону то їхні оплати у відсотках були наступними: Рівненська -76,1%, Івано-Франківська – 75,4%, Тернопільська – 70,7%.

Загальний рівень оплати комунальних послуг в Україні становить 72,6%. Населення має заборгованості за природній газ – 31,5 млрд грн, опалення та гарячу воду – 24,1 млрд гривень, електроенергію – 6,1 млрд грн. Заборгованість у 2020 році по цих пунктах зросла у порівнянні з 2019.

Заборгованість відсутня по оплаті за управління багатоквартирними будинками.

В загальному по даних з усієї Укрїни під час опалювального сезону люди сплачують менше, але з приходом весни починають повертати борги і рівень оплати збільшується. Більше інформації по оплаті в інших регіонах дивіться на головному зображенні до цієї статті.

Exit mobile version